www.cvonline.hu

TRÉNING ÉS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ELŐADÓ

  • A hirdetés 847 napja lejárt

A United Call Centers Kft. új munkatársat keres Budapestre

munkakörbe

A United Call Centers Kft. több éves tapasztalattal áll Partnerei rendelkezésére különböző ügyfélkapcsolati megoldások területén: Call Center, Back Office, telesales és tanácsadás.

Cégünk partnere a hazai energia piac egyik legjelentősebb szereplője.

Új munkatársunk feladatai:

  • oktatási tematikák, ütemtervek összeállítása
  • oktatások, tréningek, vizsgák szervezése, tartalmi előkészítése, önálló megtartása
  • munkatársak felkészültségének folyamatos monitorozása
  • csoportos/egyéni fejlesztési terv összeállítása, megvalósítása
  • tananyagok, szakmai segédanyagok, prezentációk, vizsga sorok/feladatok készítése, folyamatos aktualizálása
  • aktív részvétel kampányok, akciók, új termékek, eljárások, IT fejlesztésekhez kapcsolódó képzések előkészítésében, megvalósításában
  • együttműködés a szervezet más osztályaival
  • a terület feladataival összefüggő szakmai támogatás, behallgatás/kísérés, visszajelzés
  • oktatáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • átlagon felüli prezentációs, kommunikációs, előadói és kapcsolatteremtő készség
  • jó szervező-, problémamegoldó és gyors döntési készség, önálló munkavégzés
  • csapatban való konstruktivitás, együttműködő szemlélet
  • nyitottság, eredményorientáltság, proaktivitás, lojalitás
  • nagy fokú rugalmasság, terhelhetőség, kreativitás
  • gyors tanulási képesség
  • gyakorlatias szemlélet

Előny a jelentkezésnél:

  • értékesítés területén szerzett tapasztalat, értékesítési technikák alapos ismerete
  • tréneri múlt (sales, ügyfélszolgálat)
  • villamosenergia ágazatban szerzett szakmai tapasztalat
  • vállalatigazgatási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Támogató vezetés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a következő címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő