www.cvonline.hu

Tréning Csoportvezető

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Partnerünk a saját autóipari szegmensében vezető szerepet tölt be az innováció terén, élen járva a gyártási folyamatok fejlesztésében és a kipufogó-alkatrészek tervezésében. Több mint 1800 főt foglalkoztató, öntödét és megmunkáló üzemet is magába foglaló létesítménye Komárom-Esztergom megyében, Oroszlányban található. A következő pozíció keresnek munkatársat:

Feladatok

Képzés

  • A felmerülő képzési igények helyi szinten történő meghatározása és leegyeztetése
  • Éves képzési terv elkészítése, megvalósításának koordinálása
  • Képzési költségek tervezésének, követésének koordinálása
  • Vállalat képzési koncepciójának kidolgozása, fejlesztése
  • Területhez tartozó audit megfelelőségek biztosítása
  • Oktatóközpont biztosította képzési lehetőségek koordinálása
  • Együttműködés a vállalat szakterületeivel, ill. társgyárakkal képzéshez kapcsolódó témakörökben
  • 3 fős Trainer csoport koordinálása

Szervezetfejlesztés

  • Teljesítményértékelési folyamat koordinációja, működtetése
  • Orientációs program koordinálása
  • Dolgozói elégedettség program működtetése
  • Vállalati globális programok helyi adaptációja
  • Folyamatos kapcsolattartás a területek vezetőivel és a felső vezetéssel a változások tekintetében

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett ismeret (trainerként autóiparban szerzett szakmai tapasztalat )
  • Vezetői coaching tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk kínál

  • Változatos feladatok
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Oroszlány
Kategória Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol