www.cvonline.hu

TRÉNING CSOPORTVEZETŐ - HR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.29.
Hirdetés azonosító: 1085144

Megbízónk termékcsoportjában piacvezető multinacionális autóipari nagyvállalat, az elmúlt években a vállalatnál jelentős fejlesztések valósultak meg, jelenleg is egy nagyléptékű fejlesztés zajlik. A szervezet fejlesztéséhez kapcsolódóan, számára elkötelezett és tapasztalat szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat oktatási rendszerének az irányítása
  • A meglévő oktatási rendszer felülvizsgálata, az oktatási folyamatok fejlesztése a vállalat direkt és indirekt szervezeteire vonatkozóan
  • Az oktatási szervezet fejlesztése, a tréner csoport koordinálása
  • Kapcsolattartás a tréningcégekkel, versenyeztetés, értékelés
  • A vállalat társosztályaival való szoros együttműködés
  • Riportok, prezentációk készítése a Menedzsment felé

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Multinacionális autóipari gyártó környezetben HR vonalon trénerként/tréning koordinátorként szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Ms Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, szervező és szervezetfejlesztő készség
  • A vállalat minden szintjével történő együttműködés, kapcsolatkialakítás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Cafeteria
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TRÉNING CSOPORTVEZETŐ - HR, Tatabánya környéke

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország