www.cvonline.hu

Tréner

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.27.
Hirdetés azonosító: 971055

Tréner

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Trénerpozícióba új munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- A BSC-ben dolgozó kollégák szakmai oktatásainak megszervezése és megtartása
- Különböző belső rendszerek és ügyfélkezelési folyamatok betanítása
- Képzési anyagok összeállítása, fejlesztése és fordítása
- Új belépők oktatása és beillesztése a szervezetbe
- Változások kommunikálása és oktatása
- Kapcsolattartás társosztályokkal, külföldi anyavállalattal
- Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Ügyfélszolgálati területen szerzett 1-3 év munkatapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Magabiztos számítógépes ismeretek, erős Excel tudás
- Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség
- Határozott fellépés, jó szervezőkészség

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat, belső tréningek szervezésében való jártasság
- SAP ismeret

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Multinacionális környezet
- Támogató vezetők
- Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a