www.cvonline.hu

Tréner

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.01.22.
Hirdetés azonosító: 832729

Tréner

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően személyügyi területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: Tréner

Feladatok:

- Vezetőfejlesztési és Talent Program keretében tréningek koordinálása és levezetése
- Képzési igények felmérése, adott esetben képzési projekt vezetése
- Képzések tartalmának tervezése
- Egyedi szervezetfejlesztési események, workshopok előkészítése és moderálása
- Belső szervezeti tanácsadó a szakterületek részére
- Tanácsadás vezetők részére, egyéni coaching

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség HR, gazdasági, munka- vagy szervezetpszichológia területen
- Minimum 3 éves tréneri tapasztalat, lehetőleg nagyvállalati, gyártó környezetben
- Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
- Gyakorlatiasság
- Magabiztos fellépés
- Nagyon jó kommunikációs képesség minden vállalati szinten, képes csapatban is dolgozni
- Felhasználói szintű MS Office ismeret

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a