www.cvonline.hu

Tréner

  • A hirdetés 104 napja lejárt

A Tecnocasa olasz-magyar ingatlanközvetítő hálózata az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Tréner

ÚJ KOLLÉGÁNK FELADATAI LESZNEK

  • Képzési programok, tréninganyagok előkészítése olasz nyelvű kollégákkal együttműködve
  • Tréningek szervezése, megtartása
  • A képzési folyamatok és rendszerek kialakítása
  • Értékesítő és tanácsadó munkatársak felkészültségének felmérése
  • Prezentációk lebonyolítása

KÖVETELMÉNYEK, ELVÁRÁSOK

  • Olasz nyelvtudás
  • Fejlett prezentációs készség
  • Megoldás és eredmény orientált gondolkodásmód
  • Gyors és hatékony kapcsolatépítési képesség
  • Csapatjátékos, kreatív, proaktív és innovatív
  • Önálló időbeosztásban, hatékony munkavégzésre való képesség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Olasz (minimum B2)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest (a munka esetenként külföldi utazással jár)

Önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő