www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
 Hirdetés azonosító: 1050336
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység két épületben és két külön üzletágban a Sanmina EMS tagjaként elektronikai bérgyártó illetve a Sanmina SGS divízióban teljes körű javító és logisztikai tevékenységet folytat. Vevőink a világ legnagyobb cégei közül kerültek ki az orvosi elektronika, a multimédia, az autóipar, a telekommunikáció területéről.

A Sanmina tatabányai gyárába, az SGS szervíz és logisztikai divízióba keres

munkatársat  az alábbi munkakörbe:

TRÉNER

Főbb feladatai, felelőssége:

  • A műszakvezetőkkel együttműködve a termelésben az adott munkaterületen dolgozók jártassági szintjének megfelelő, képzési program összeállítása
  • A képzések érvényességének meghatározása és nyomonkövetése
  • A kötelező, az új belépős és ismétlő oktatások szervezése és oktatása
  • Szükséges képzési anyagok rendszeres frissítése
  • Tréningek adatbázisban történő rögzítése

Elvárások:

  •  Középfokú végzettség
  • Min. 2 éves termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Forrasztási és IPC- A-610 ismerete
  • Magabiztos számítógépkezelői ismeret (Excel, Word, PPT)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Prezentációs készség, határozott fellépés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
  • Vizuális készségek, vizuális gondolkodás
  • Önállóan és csapatban egyaránt történő munkavégzés vállalása

Amit nyújtunk:

  •  Versenyképes jövedelem
  • Alapbéren felül kiemelkedően magas cafeteria juttatás
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • Utazás kötségtérítés

· Al

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését kérem küldje el szakmai önéletrajzát.