www.cvonline.hu

Tréner

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.02.02.
Hirdetés azonosító: 1007649

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Tréner
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Felméri a fejlesztéshez kapcsolódó igényeket, dolgozói és vezetői szinten egyaránt
- Fejlesztési projekteket alakít ki és visz végig a sikeres megvalósításig
- Folyamatosan konzultál a vezetőkkel és fejlesztési igényeiket figyelembe véve alakít ki programokat
- A Trénercsapat tagjaként részt vesz a tréninganyagok kidolgozásában, frissítésében, az új fejlesztési folyamatok létrehozásában
- Biztosítja, hogy a tréningek résztvevői időben értesüljenek a tréning részleteiről (pl.: időpont, helyszín, tréning célja, menete, stb.)
- A tőle telhető legnagyobb odafigyeléssel megtartja a tréningeket, majd adminisztrálja a megvalósulást
- A tréningeket követően az elmélet gyakorlati beépülését nyomon követi
- Aktívan részt vesz a fejlesztési folyamatokhoz kapcsolódó feladatokban (pl.: éves képzési terv összeállítás, kommunikáció, csapatmegbeszélések)
- Folyamatos kapcsolatban van a vezetőkkel, odafigyel a fejlesztési folyamatokra
- Értékeli az általa tartott tréningeket, a trénerekkel közösen nyomon követi a tréningek hatékonyságát és gyakorlatiasságát
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú végzettség
- 3-5 év tréningtartási tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- "B" kategóriás jogosítvány
- Motiváló, meggyőző személyiség
- Előadói / tréneri készség, kiváló kommunikációs képesség
- Meggyőzőerő és önérvényesítő képesség, határozott személyiség
- Gyakorlatias, problémamegoldó gondolkodás
- Kreativitás
- Rugalmasság, mobilitás
- Számítógépes ismeretek
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - HR / közgazdász / bölcsész végzettség
- Coach végzettség és tapasztalat
- Pszichológiai végzettség és tapasztalat
- Nagyvállalati tapasztalat

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Pest