www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1117988
lejárt

Karrier az Audinál

Tréner - Nem szakmai képzések, Egyéni és szociális kompetenciák fejlesztése

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Csapatunk felelős az Audi Hungaria Zrt. munkatársainak szakmán túli továbbfejlesztéséért.

Célkitűzésünk és hivatásunk, hogy fejlesszük a különböző munkatársi csoportokat, legyen akár szó, prezentáció, kommunikáció vagy együttműködési témakörökről. Hiszünk abban, hogy tréningjeinken, a tapasztalati tanuláson keresztül változást, fejlődést idézhetünk elő munkatársainknál.

Mi, az Audi trénerei éljük, amit tanítunk, ezzel is hozzájárulva, hogy a jövő továbbra is Győrben épüljön.

Feladatok

  • A vállalat munkatársainak kompetencia-fejlesztése, soft skill tréningek lebonyolítása
  • Új tréningek, képzések és általános képzési irányvonalak kidolgozása
  • Meglévő tréningek, képzések koncepciójának fejlesztése
  • Ügyféltanácsadás a szakterületen, egyénre szabott speciális képzés illetve felkészítés
  • Workshopok moderálása
  • Koordinálás, szakfelelősségi feladatok ellátása
  • A vállalat által kezdeményezett szakmai és nem szakmai képzéseken való részvétel
  • Kapcsolattartás az Audi Hungaria más szervezeti egységeivel
Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (pedagógiai vagy pszichológiai tanulmányok előny)
  • Oktatói, tanácsadói képesítés előny
  • Tréneri/tanácsadói tapasztalat
  • Többéves tapasztalat vezetői tréningek lebonyolításában
  • Egyéni és szociális kompetenciák fejlesztésének területén szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban, angol nyelvtudás előny
  • Kiváló beleérző képesség és együttműködés
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Határozott fellépés
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientáltság és stabilitás
  • Reflexió és rugalmasság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC10683

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468