www.cvonline.hu

Tréner logisztikai területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1085414

Multinacionális partnerünk szigetszentmiklósi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi pozíció betöltésére
Feladatok:

  • Képzési terv készítése, nyomon követése, kivitelezése
  • Az új kollégák belépő oktatása, majd az “on the job” képzés felügyelete távolról
  • A betanító képzés eredményességének ellenőrzése
  • Alacsonyabb munkakörből kiemelésre javaslat, majd átképzés előkészítése, kivitelezése
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatás szervezése, nyomon követése
  • Oktatási anyagok felülvizsgálata, módosítása, oktatási naplók készítése
  • Oktatások kivitelezése, tesztek lebonyolítása
  • Targoncavezetői jogosítványok nyilvántartása, oktatás szervezése, lebonyolítása
  • Oktatások szervezése külsős cégekkel és azok lebonyolítása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan szakirányú területen
  • Legalább 2 év oktatásszervezői és tréneri pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló tárgyalási, meggyőző kommunikációs készség
  • Hatékony szervezőkészség, proaktív hozzáállás

Juttatások:
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig (heti 5 nap), 2 műszakos munkarendben: (06:00-14:00/14:00-22:00)
  • Versenyképes alapbér + teljesítménybér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatosan bővülő, stabil hátterű cég
  • Ingyenes céges busz biztosított az alábbi településekről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd

Előnyök:
  • Azonnali kezdés
  • Angol nyelvtudás
  • Logisztikai vagy termelő területen fizikai munkavállalók képzésében szerzett gyakorlat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Pest