www.cvonline.hu

Treasury ügyletek elszámolása munkatárs

  • A hirdetés 236 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Operatív Divízión belül a Treasury ügyletek elszámolására keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Treasury ügyletek teljes körű lebonyolítása (FX, MM, Derivatív ügyletek nyilvántartása, könyvelése, visszaigazolása banki standardoknak megfelelően)
  • Forint és, devizapozíció vezetés
  • Reklamációkezelés
  • Rekonsziliálási és könyvelési feladatok

Követelmények, elvárások

  • Word, Excel ismerete
  • a banki tevékenység általános ismerete
  • szakirányú végzettség előny
  • angol nyelvtudás
  • precíz, gyors munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség, stressz-tűrő képesség

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Banki / Biztosítási szakügyintéző
Terület: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.