www.cvonline.hu

Treasury sales manager

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, hazai kereskedelmi bank treasury igazgatóságának,

értékesítési területére keresünk üzletkötőt, treasury sales manager pozícióba!

kulcsfeladatok:

  • együttműködés a vállalati bankárokkal az ügyfél-akvizíció során,
  • a bank FX, értékpapír és strukturált termékeinek értékesítése,
  • deviza-, pénz- és értékpapír piaci információk begyűjtése, elemzése, ügyfélkörben történő kommunikációja,
  • a vállalati ügyfélkör FX, FX fw, opciós fedezeti struktúrákkal való kiszolgálása,
  • a lakossági és privát banki ügyfélkör értékpapírokkal, strukturált termékekkel való kiszolgálása,
  • belső oktatások megtartásában való aktív szakmai részvétel, társterületek szakmai támogatása.

képzettségbeli és szakmai elvárások:

  • releváns felsőfokú végzettség (preferáltan közgazdász MSC diploma),
  • pénzügyi és számviteli ismeretek,
  • 2-3 éves kapcsolódó szakmai tapasztalat (befektetési tanácsadó, alapkezelő cégnél vagy kereskedelmi banknál),
  • határozott, magabiztos, kommunikációképes angol nyelvkészség,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

készségszintű elvárások:

  • határozott és magabiztos fellépés,
  • üzleti helyzetek kezelésének képessége, tárgyalási készség,
  • kiváló ügyfélkapcsolat ápolási képesség,
  • proaktivitás,
  • komplex feladatok megoldására való képesség, önálló munkavégzés.

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődését, küldjön angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzot az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol