www.cvonline.hu

Treasury Rendszerszervezési szakértő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • banki Treasury terület által használt informatikai rendszerek fejlesztési igényeinek funkcionális specifikációjának elkészítése, egyeztetése
  • tesztelési feladatok koordinálása (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel)
  • szakmai kapcsolattartás a Leánybankok társterületeivel
  • a rendszerek informatikai támogatása (hibaelemzés, üzemeltetés támogatása)
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása
  • kapcsolattartás IT társterületekkel, felhasználókkal valamint szállítókkal
  • információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése

Követelmények:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • bankszakmai ismeretek
  • szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Kondor+ valamint MGR (vagy Calypso) rendszerek ismerete
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Treasury ismeretek
  • SQL ismeretek
  • unix (linux) architektúra ismerete
  • shell-ek programozása

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 21

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest