Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Treasury Rendszerszervezési szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • banki Treasury terület által használt informatikai rendszerek fejlesztési igényeinek funkcionális specifikációjának elkészítése, egyeztetése
  • tesztelési feladatok koordinálása (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel)
  • szakmai kapcsolattartás a Leánybankok társterületeivel
  • a rendszerek informatikai támogatása (hibaelemzés, üzemeltetés támogatása)
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása
  • kapcsolattartás IT társterületekkel, felhasználókkal valamint szállítókkal
  • információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése

Követelmények:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • bankszakmai ismeretek
  • szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Kondor+ valamint MGR (vagy Calypso) rendszerek ismerete
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Treasury ismeretek
  • SQL ismeretek
  • unix (linux) architektúra ismerete
  • shell-ek programozása

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 21

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő