www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Treasury rendszerek Senior JAVA fejlesztő

Feladatok:

  • Bank treasury rendszereihez kapcsolódó fejlesztési, tesztelési feladatok megvalósítása
  • Hibakeresés valamint fejlesztői support feladatok ellátása
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Üzleti elemzők, fejlesztők és tesztelők munkájának támogatása

Akit keresünk:

  • Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • JAVA technológia ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség, valamint csapatban való munkavégzésére való képesség

Amit előnynek tartunk:

  • Oracle technológiában való jártasság
  • Adathálózati és UNIX operációs rendszer ismerete
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Több mint 3 év szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Három hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet

Jelentkezési határidő: 2017. december 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Kategória IT / Informatika, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű