www.cvonline.hu

Treasury munkatárs

  • A hirdetés 818 napja lejárt

QUAESTOR Bank Zrt.

Treasury munkatársat

keres

Feladatok:

  • Treasury tevékenység folyamatainak, szabályozásának kialakítása, működtetése
  • Treasury termékportfólió kialakítása, fejlesztése
  • Tevékenységhez kapcsolódó kockázatkezelési területtel való együttműködés
  • Likviditáskezelés
  • Vonatkozó szabályzatok készítése, karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 5. éves  banki, hitelintézeti treasury területen szerzett tapasztalat
  • A vonatkozó törvényi és egyéb szabályozói keretek ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kockázat-érzékenység
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit ajánlunk:

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • izgalmas szakmai kihívások;
  • fiatal, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajzát a következő címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő