www.cvonline.hu

Treasury munkatárs

  • A hirdetés 487 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Pénzügy és Gazdálkodás – Treasury osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Foglalkoztatás formája: határozott idejű foglalkoztatás

Feladatok:

  • Az FGSZ Zrt. pénzgazdálkodási stratégiájának, pénzügyi folyamatainak kidolgozásában, működtetésében való aktív közreműködés, döntés előkészítő anyagokhoz elemzések készítése.
  • Pénzgazdálkodási tervek, jelentések készítése, intézkedések végrehajtása a likviditás folyamatos biztosítására – deviza és pénzpiaci ügyletek bonyolítása, egyéb pénzgazdálkodási feladatok ellátása.
  • A Társaság hitel-, banki és egyéb pénzügyi szerződések előkészítésében, engedélyeztetésében, megkötésében való aktív közreműködés.
  • Finanszírozási és egyéb banki szerződések kezelése, kapcsolattartás, adatszolgáltatás.
  • Pénzügyi kockázatkezelési feladatok ellátása – köztük a Társaság biztosításainak kezelése.
  • FGSZ Zrt. szerződéseinek pénzügyi véleményezése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Pénzügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség.
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás.
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Átfogó pénzügyi ismeretek.
  • Kreativitás, konfliktuskezelő és elemző készség, problémamegoldó képesség.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • SAP R/3 ismeret.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. június 12.

Helyek Somogy
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol