www.cvonline.hu

Treasury FX üzletkötő - Budapest

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése oldalon.

Társaságunk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Treasury FX üzletkötő

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • a Bank pénz- és tőkepiaci jelenlétének biztosítása:
    • mint a Treasury Sales osztály üzletkötési partnere, ezen üzletek piacon történő lefedezése vagy pozícióba vétele,
    • saját pozíciók felvétele,
    • az Eszköz-Forrás és a Likviditás Menedzsmenttől kapott instrukciók alapján pozíciók lefedezése pénz- és tőkepiaci ügyletek révén,
  • piaci és gazdasági folyamatok nyomon követése.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség feltétel,
  • szakmai angol nyelv ismerete,
  • devizapiaci termékek, mint FX spot, FX forward, FX opció ismerete feltétel,
  • jó kommunikációs képesség,
  • önálló, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • teljes körű üzletkötői felelősség,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes bérezés.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő