www.cvonline.hu

Treasury és kockázatkezelési tanácsadó [ST-DTRA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.11.
Hirdetés azonosító: 883464

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető könyvvizsgálati, vezetési tanácsadási, pénzügyi tanácsadási, kockázatkezelési és adó tanácsadási szolgáltatást nyújtó vállalata.

Feladatok

- A könyvvizsgálati folyamat támogatása származtatott ügyletek értékelése során
- Treasury folyamatok átvilágítása, fejlesztendő területek beazonosítása, meglévő kontrollpontok validálása
- Részvétel treasuryhez és kockázatkezeléshez kapcsolódó tanácsadási projektekben, dedikált feladatok önálló végrehajtása a menedzserek felügyelete mellett
- Támogatás nyújtása pénzügyi modellezések során
- Kisebb projektek önálló koordinálása

Elvárások

- Felsőfokú, közgazdász végzettség
- 2-3 év vállalati/banki treasury vagy kockázatkezelés területen szerzett tapasztalat
- Derivatívák értékelésében szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- Analitikus gondolkodásmód
- Kiváló kommunikációs készség és szervező képesség
- Ügyfélorientált szemléletmód
- Jó problémamegoldó készség
- CFA / PRM / FRM képesítés vagy folyamatban lévő tanulmányok előnyt jelentenek

Előny

- Befektetéselemző szakirányon szerzett végzettség előnyt jelent
- Haladó számviteli ismeretek vagy IFRS tudás előnyt jelent

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió