www.cvonline.hu

Treasury Back Office munkatárs

  • A hirdetés 809 napja lejárt

Feladatok:

  • treasury üzletek menedzselése
  • lejárattal és kamatfizetéssel kapcsolatos feladatok ellátása, könyvelése, főkönyvi feladása,
  • a treasury forint és deviza likviditás kezelésének segítése
  • napi kapcsolattartás az üzleti partnerek back office-aival
  • Treasury eredmény tervezésének koordinálásában való részvétel
  • Treasury termékekhez, ügyfelekhez kapcsolódó szerződések kezelése.
  • Treasuryhez kapcsolódó üzleti folyamatok kialakításában való részvétel.
  • Treasury folyamatok átvilágítása, fejlesztendő területek beazonosítása, meglévő kontrollpontok validálása
  • Részvétel treasuryhez és kockázatkezeléshez kapcsolódó tanácsadási projektekben,
  • Napi operatív feladatok elvégzése

Elvárás

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • treasury back office területén – bankban, pénzintézetnél, bróker cégnél, energiaszektorban - szerzett 1- 2 év gyakorlat
  • Banki back- middle és front- office folyamatok ismerete

Értékelt kvalitások

  • GIRO és VIBER működés ismerete
  • Derivatívák értékelésében szerzett tapasztalat
  • Kockázatkezelésben szerzett gyakorlat
  • Befektetéselemző szakirányon szerzett végzettség
  • IFRS tudás előnyt jelent

Amit nyújtunk

Nemzetközi Pénzintézet belvárosi csapata keresi új kollégáját egy pörgős, lendületes csapatba. Olyan új Kolléga/Kolléganő jelentkezését várjuk, aki gyorsan tanul, precízen és pontosan dolgozik, szereti a jó csapatot, csapatmunkára képes, de önállóan is jól boldogul. Szereti ha megbecsülik és elismerik a munkáját, és ezért tenni kész.

Helyek Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű