www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Treasury Back-Office Elemző, Cash - Risk
we are looking for colleagues

Leendő munkatársunk a feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi, amely az Alcoa európai és Észak-Amerikai társaságok részére nyújt könyvelési szolgáltatást.

Feladata:

  • Devizaegyenlegek napi tervezése, együttműködés a vállalat egyéb területeivel
  • Tervezett egyenlegek összevetése a ténylegessel, eltérések okainak felkutatása
  • Nemzetközi ügyletek pénzügyi feldolgozása, nyomonkövetése;
  • Pénzügyi döntések támogatása riportokkal, előrejelzéssel
  • Kapcsolattartás a genfi és pittsburgh-i Alcoa Treasury központokkal;

Az alkalmazás feltételei:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség (előny: szakirányú gazdasági);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód;
  • Affinitás Excel használatához;
  • Csapatmunkára való nyitottság.

Amit  kínálunk:

  • Folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség több területen;
  • Multikultúrális környezet;
  • Nemzetközi vállalatnál szerzett munkatapasztalat;
  • Dinamikus csapat;
  • Angol nyelv napi szintű használata írásban és szóban.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site