www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Treasury Back-Office Elemző, Accounting
we are looking for colleagues

Leendő munkatársunk a feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi, amely az Alcoa európai és Észak-Amerikai társaságok részére nyújt könyvelési szolgáltatást.

Feladata:

  • Alcoa Bankszámlák napi bankügyleteinek könyvelése, egyeztetése,
  • Pénzügyi cégek havi zárásának támogatása;
  • Kapcsolattartás a genfi és pittsburgh-i Alcoa Treasury központokkal;
  • Napi árfolyam publikálása világszerte;
  • Auditori, belső ellenőrzési vizsgálatokban történő adatszolgáltatás;

Az alkalmazás feltételei:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Számviteli végzettség, könyvelési tapasztalat előny.
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód;
  • Affinitás Excel használatához;
  • Csapatmunkára való nyitottság.

Amit  kínálunk:

  • Folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség több területen;
  • Multikultúrális környezet;
  • Nemzetközi vállalatnál szerzett munkatapasztalat;
  • Dinamikus csapat;
  • Angol nyelv napi szintű használata

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site