www.cvonline.hu

Travel Agent (Consultant)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.16.
Jelentkezési határidő: 2015.12.28.
Hirdetés azonosító: 984276
lejárt

Turizmus szektorban tevékenykedő nemzetközi partnerünk első magyarországi irodájába keres Értékesítő/Konzulens munkatársat budapesti munkavégzéssel.
A pozíció kiemelkedő lehetőségeket rejt magában, hiszen komoly szerepet biztosít a piaci terjeszkedésben, a cég hazai sikerének megalapozásában.

A leendő munkatárs feladata lesz az utazási iroda teljesítményének növelése, az iroda szolgáltatásainak értékesítése, szervezése, a vevőkkel való kapcsolattartás, foglalások, dokumentációk kezelése.

Az ideális jelölt nyitott, emberközpontú, dinamikus személyiség, aki széleskörű tapasztalattal rendelkezik a turizmus szegmensen belül, kiemelkedő kapcsolatteremtő képességgel és kapcsolati hálóval rendelkezik.
A folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen, a román nyelv ismerete előnyt jelent a pozíció betöltéséhez.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem küldje el friss angol nyelvű önéletrajzát honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...