www.cvonline.hu

Tranzakciós - pénzügyi munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 993954
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal partnercégünk részére keresünk Gyakornok, tranzakciós munkatárs pozícióba diákot az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Cégközlönyben megjelenő ingatlanfedezet tartalmazó hirdetmények feldolgozása
  • Felszámolás, csődeljárás valamint bírósági végrehajtási eljárások menedzselésében való közreműködés
  • Tranzakciós referens munkájának támogatása
  • Ingatlan tranzakciós lehetőségek felkutatása, elemzése adott forrásból
  • Együttműködés a vagyonkezeléssel és a további társosztályokkal
  • Egyéb irodavezetői feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Irodai munkatapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: heti 3 alkalom 8 órában, 8:30 - 18:00 között

Előnyt jelent:

  • Angol felsőfokú nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 850-900 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.