www.cvonline.hu

Tranzakciós banki értékesítési szakember

  • A hirdetés 965 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati finanszírozásban Magyarország meghatározó piaci szereplője, a dinamikusan fejlődő Global Transaction Banking (GTB) üzletágunk új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • levelező banki kapcsolatok létesítése, levelezőbanki dokumentációk karbantartása
  • kapcsolattartás belföldi és külföldi bankokkal
  • loro számlavezetési szolgáltatások értékesítése, termékfejlesztések kezdeményezése
  • loro-nostro számlakapcsolatokhoz kapcsolódó teendők ellátása, a felmerülő problémák proaktív kezelése
  • szakmai együttműködés és  kapcsolattartás a bankcsoport hasonló területeivel
  • banki projektekben és a kapcsolódó ügyviteli utasítások elkészítésében való részvétel
  • riportok készítése

Elvárások:

  • gazdasági jellegű felsőfokú végzettség (Közgazdasági / külkereskedelmi / pénzügyi)
  • Előnyt jelent: banki tapasztalat,  gyakorlat nemzetközi  banki vagy corporate típusú ügyfelek kapcsolattartásában, külkereskedelmi ismeretek
  • magabiztos, magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készségek szóban és írásban
  • jó rendszerező képesség
  • teljesítményorientált, önálló és precíz munkavégzés
  • rendszeretet, pontosság
  • nyitottság, fogékonyság az új ismeretekre
  • csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás
  • kezdeményezőkészség
  • problémafelismerő- és megoldó képesség
  • terhelhetőség, motiváltság

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol