www.cvonline.hu

Tranzakciós banki értékesítési junior szakember

  • A hirdetés 762 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

A Vállalati finanszírozásban Magyarország meghatározó piaci szereplője, a dinamikusan fejlődő Global Transaction Banking (GTB) üzletágunk új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • bankkapcsolati aláírás-igazoltatás
  • levelező banki kapcsolatok létesítésében való közreműködés
  • levelezőbanki dokumentációk karbantartása
  • SWIFT kulcskapcsolatok létesítésével kapcsolatos teendők,
  • ügyfél-azonosítási dokumentáció bekérése és karbantartása
  • bank típusú ügyfelek megnyitása a CORE-ban, rendszeres adatkarbantartás
  • limitkarbantartás
  • kapcsolattartás belföldi és külföldi bankokkal szóban és írásban
  • loro-nostro számlakapcsolatokhoz kapcsolódó egyes teendők ellátása, a felmerülő problémák proaktív kezelése
  • rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • az osztály munkájához kapcsolódó egyes adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • gazdasági jellegű felsőfokú végzettség (Közgazdasági/külkereskedelmi/pénzügyi)
  • magabiztos, magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készségek szóban és írásban
  • jó rendszerező képesség
  • teljesítményorientált, önálló és precíz munkavégzés
  • rendszeretet, pontosság
  • nyitottság, fogékonyság az új ismeretekre
  • csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás
  • kezdeményezőkészség
  • problémafelismerő- és megoldó képesség
  • terhelhetőség, motiváltság
  • előnyt jelent: banki tapasztalat,  gyakorlat nemzetközi  banki vagy corporate típusú ügyfelek kapcsolattartásában, külkereskedelmi ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő