www.cvonline.hu

Tranzakció és Portfólió Menedzser

  • A hirdetés 632 napja lejárt

Multinacionális, pénzügyi területen tevékenykedő cég keres komoly, motivált jelentkezőket budapesti irodájába. Az iroda Budapest központjában van, az egyik legszebb kilátással a belvárosra.
Több mint 10 éves tapasztalattal, cégünknek sikerült kiterjesztenie a tevékenységét 8 európai országra és ez a lista évről évre bővül. Státuszában szilárd, kifejezetten jó hírnévnek örvendő partnerekkel dolgozunk, amely lehetővé teszi, hogy remek szakmai lehetőségeket nyújtsunk tapasztalt szakemberek és pályakezdők számára is.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • A piaci helyzet napi elemzése
  • Tranzakciók indítása és menedzselése cégünk konkrét iránymutatásával
  • Heti eredmények elemzése, fejlesztése
  • Képzéseken és tájékoztató előadásokon való részvétel
  • A vezetői iránymutatások követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi diploma, vagy felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kíváncsi, ambiciózus, céltudatos személyiség
  • Nem kell új ügyfeleket szerezni, vagy telefonon értékesíteni

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően motiváló jövedelem teljesítmény alapján (fix 900 euró/hó + egyéni bónuszok)
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Tiszta, kellemes, professzionális környezetben való munkavégzési lehetőség
  • Korlátlan lehetőségek a tanulásra és a csapatunkkal való fejlődésre

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő az állásra:

2015. 04. 27.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2015. 04. 28.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő