www.cvonline.hu

Transzformátor szerelő / végszerelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.05.24.
Hirdetés azonosító: 805857

Feladatok:

Nemzetközi partnerünk részére keresünk transzformátor szerelő / végszerelő munkatársakat januári munkakezdéssel, az alábbi feladatok ellátására:

- Középfeszültségű elosztó transzformátorok összeszerelése,
- gyártósori fizikai munka elvégzése 3 műszakban
- egyedi gyártású transzformátorok szerelése

Elvárások:

- Középfokú villamos végzettség és termelésben szerzett tapasztalat,
- műszaki rajz olvasási készség,
- 3 műszakos, soron végzett fizikai munka vállalása,
- középfokú műszaki ismeretek/ tanulmányok,
- jó kézügyesség, precíz munkavégzés,
- villamos gépszerelői, erősáramú gépszerelői végzettség, elektroműszerész végzettség illetve tapasztalat

Amit kínálunk:

- Nemzetközi gyártási munkakörnyezet,
- 3 műszakos munkavégzés,
- kölcsönzött munkaviszony,
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest