www.cvonline.hu

TRANSPORT PLANNER (6945)

  • A hirdetés 773 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Transport Planner

Elvárások:
•Minimum középfokú iskolai végzettség
•Logisztikában/szállítmányozásban szerzett tapasztalat
•Angol nyelvtudás (minimum középszintű írásbeli, szóbeli kommunikáció)
•Felhasználó szintű számítógép ismeret (Előny SAP ismeret)
•Terhelhetőség
•Precizitás
•Igényes munkavégzés

Feladatok:
•A gyár működésével kapcsolatosan felmerülő ki és beszállítási feladatok megszervezése, a kapcsolódó adminisztráció elvégzése, a szállítmányozási csoport támogatása.
•Kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal
•Fuvarszervezés

Előny:
•Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Bejárás
•Versenyképes jövedelem
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Cafetéria
•Lendületes csapat

Megbízónk profilja:
•Nemzetközileg ismert és elismert ragasztó és szépségipari beszállító.

Munkavégzés helye:
•Tatabánya, Ipari park

Munkaidő:
•1 műszakos munkarendben (Hétfőtől - Péntekig)

Munkába állás időpontja:
•Azonnal

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, szakmai (előző munkahelyi feladatok részletezése) önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.
Érdeklődni lehet Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület). Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/38-46257; 70/3820-926

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol