www.cvonline.hu

Transport Manager

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1180615

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Pest)

Nemzetközi, családi tulajdonban lévő partnerünk 50 éve meghatározó szerepet tölt be a nemzetközi logisztikai piacon. A 3PL szolgáltató, személyre szabott logisztikai szolgáltatásokat nyújt partnerei részére. Munkatársat keresünk munkakörbe
Feladatok:

  • A telephely nyereséges operatív tevékenységének biztosítása
  • A társaságon belül futó tevékenységek összehangolása (FTL, LTL, xdocks)
  • Logisztikai megoldások, koncepciók fejlesztése a belföldi és a nemzetközi szállítmányozási területen
  • Szállítmányozási szerződések leegyeztetése az ügyfelekkel és a beszállítókkal
  • Kulcsfontosságú ügyfelekkel és külső szállítókkal való folyamatos kapcsolat fenntartása a szállítási megoldások optimalizálása érdekében
  • A logisztikai szolgáltatások megvalósításához kapcsolódó költségvetések és beruházási tervek, jelentések, elemzések készítése
  • Hatékony együttműködés az értékesítési csapattal és egyéb szervezeti egységekkel, kereskedelmi ajánlatok készítése a jelenlegi és potenciális ügyfelek számára
  • A vállalati szállítmányozási policy, egyéb eljárások és ország specifikus jogszabályok betartásának biztosítása
  • A tevékenységbe bevont erőforrások és infrastruktúra hatékony kezelése
  • Hatékony együttműködés és kommunikáció biztosítása a saját és az alvállalkozói csapata között
  • Az alvállalkozói csapat hatékony irányítása a munkaidő és az eszközök optimalizálása érdekében

Elvárások:
  • +5 év releváns tapasztalat hasonló pozícióban
  • Felsőfokú, lehetőleg szakirányú diploma
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű IT tudás (MS Office)
  • Szisztematikus és analitikus gondolkodásmód, jó stressz tűrő készség
  • Jó szervezőkészség, jól kommunikáló, csapatjátékos személyiség

Juttatások:
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes bérezés

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group