www.cvonline.hu

Transitnet Specialista / Vám- és szállítmányozási szakember

  • A hirdetés 189 napja lejárt

Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 75 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 500 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Az SGS Hungária Kft. ipari szolgáltatásokat nyújtó üzletága új munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • TransitNet szolgáltatás bevezetése, működtetése közvetlenül vagy a kijelölt partnereken illetve közúti szállítási szervezeteken keresztül
  • Szállítási bejelentések, valamint a tranzit mozgások aktuális állapotának nyomon követése a TransitNet web-alapú rendszerben
  • Rakományi útvonalak dokumentációinak nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel angol és magyar nyelven
  • Kapcsolattartás az SGS Csoport más leányvállalataival

Szakmai elvárásaink:

  • Vámügyi és logisztikai folyamatok ismerete
  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves munkatapasztalat nemzetközi szállítmányozás területén
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Gyorsaság és pontosság
  • Rugalmasság
  • Nyitott és alkalmazkodó személyiség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előny:

  • NCTS ismerete

Munkavégzés helye: 1124 Budapest, Sirály utca 4.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre.

A cégről további információkat itt talál: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő