www.cvonline.hu
Transition Project Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.05.
Jelentkezési határidő: 2014.06.07.
Hirdetés azonosító: 667724
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre a következő pozícióba.

Feladatok

  • Architekturális tanácsadás és támogatás nyújtása ügyfél tranzíciós projektekben.
  • Architekturális változások jóváhagyója
  • Az alkalmazás architektúra átfogó kérdések elemzése és megoldása
  • Funkcionális és technikai eszkalációs kérdések megoldása
  • Ügyféligények elemzése és a meglévő folyamatok feltérképezése
  • Architekturális kérdések, problémák elemzése, megoldás támogatása Tool & transition projektekben

Elvárások

  • BSc vagy MSc diploma vagy egyenértékű munkatapasztalat IT területen
  • 5 év IT üzleti életben szerzett tapasztalat
  • 1 év IT architect tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • A project management haladó szintű ismerete
  • IT architektúrák és metodológiák alapvető ismerete
  • ITIL haladó szintű ismerete

A következő folyamatok ismerete:

  • Incidens menedzsment
  • Problem menedzsment
  • Change menedzsment
  • Configuration Management
  • Order menedzsment
  • Alapvető hálózati ismeretek

Személyiségbeli követelmények

  • Jó kommunikációs készség
  • Folyamat orientáció
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatjátékos, de vezetői készségekkel is rendelkezik
  • Szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió