www.cvonline.hu

Transferár Specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1009369

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, egy multinacionális tanácsadó cég Transzferár specialistát keres saját csapatába junior és senior szintre.

Feladatok:

Junior 1-2 év tapasztalattal:
- Transzferár dokumentációk elkészítése/áttekintése
- Adatbázis kutatások készítése
- Adatok, információk keresése interneten keresztül
- Iparág elemzések készítése
- Kalkulációk áttekintése/elkészítése
- Ügyfelektől adatok begyűjtése, információk feldolgozása

Senior minimum 2 év tapasztalattal:
- Támogató kollégák által elkészített transzferár dokumentációk és kutatások ellenőrzése
- Transzferár dokumentációk elkészítésével kapcsolatos munka leosztásának, információk begyűjtésének és a dokumentációk határidőre való elkészítésének koordinálása
- Támogató kollégák irányítása a transzferár dokumentációkkal összefüggésben
- Közvetlen kapcsolattartás ügyfelekkel
- Pályakezdő kollégák betanítása

Elvárások:

Junior szinten:
- Számviteli előképzettség vagy felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen
- 1-2 éves beszámoló- és/vagy transzferár nyilvántartás készítési tapasztalat, lehetőleg könyvelő irodánál vagy multinacionális vállalatnál
- Precizitás és pontosság, igény a minőségi munka iránt
- MS Excel és Word felhasználói ismeretek
- Erős középfokú angolnyelv-tudás elsősorban írásban
- Önálló munkavégzés és felelősségvállalás
- Nyitottság más adózási területek megismerésére

Senior szinten:
- Felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen
- Legalább 2 éves, releváns szakmai tapasztalat
- A magyar transzferár szabályok ismerete
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

- A piacon elismert ügyfelek kiszolgálása
- Gyorsan növekvő üzleti környezet
- Kellemes munkakörnyezet és támogató csapat
- Versenyképes fizetés, juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a