www.cvonline.hu

Training specialista (AO02)

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Feladatok

  • A vállalat HR stratégiája által megkívánt trainingek és fejlesztési tevékenységek végrehajtásának megtervezése;

  • Részvétel a szervezet fejlesztésében és a trainingeken;

  • Részvétel a különböző fejlesztési projektekben, melyek a HR policy-ket és procedúrákat érintik;

  • A vállalati kommunikáció támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség HR területen;

  • 3-5 éves releváns tapasztalat;

  • Folyékony angol nyelvtudás;

  • Autóiparban szerzett tapasztalat.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória -