www.cvonline.hu

Training & Development Leader

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladata:

  • A vállalat képzési stratégiájának megalkotása, éves képzési terv készítése és kivitelezése,
  • kb. 30 fős tréningcsapat szakmai irányítása,
  • gyakornoki program működtetése,
  • tréning igények felmérése, folyamatos nyomonkövetése, időszakonkénti analízisek készítése,
  • hatékony tréningek biztosítása a vállalat összes munkavállalója számára,
  • a tréning koordiátorok és a tréning csapat szakmai irányítása, felügyelete és fejlesztése,
  • oktatási rendszer és oktatási folyamatok folyamatos fejlesztése,
  • tréningnyilvántartó rendszer működtetése,
  • oktatással kapcsolatos pályázatok koordinálása,
  • vevői és harmadik fél általi auditokon való részvétel,
  • kapcsolattartás külső tréningszolgáltatókkal.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett 4-5 éves tapasztalat
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat,
  • magas szintű számítógépes ismeret,
  • társalgási szintű, aktív angol nyelv-tudás,
  • megbízhatóság,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • pontosság, precizitás,
  • rendszerszemlélet,
  • jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség.

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • elektronikai iparban szerzett tapasztalat.

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Pályázati határidő: 2014. április 18.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük töltse fel pályázati anyagát az alábbi linkre kattintva.

Helyek Magyarország
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő