www.cvonline.hu

TRAINING COORDINATOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1108117
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Nagy múltra visszatekintő, piacvezető FMCG vállalat, aki hazánkban 3 telephelyen, összesen 1700 főt foglalkoztat.
Szívügyüknek tekintik a magas minőségű élelmiszerek, kozmetikumok és tisztítószerek előállítását, mellyel hozzájárulnak fogyasztóik életminőségének javításához. A vállalatnál dolgozó tapasztalt szakemberek értékteremtő munkájának eredményeként tudják a fenntartható növekedését, valamint márkaépítést biztosítani.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes juttatási csomag

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Koordinálni a vállalat, képzési/fejlesztési rendszerét a munkavállalók hatékonyságának növelése érdekében.
  • Új munkavállók számára belépő, régebbi munkavállók számára fejlesztő trainingek szervezése
  • Biztosítani a traingek megvalósulásához szükséges tárgyi eszközöket és feltételeket.
  • Kapcsolattartás a képzési intézményekkel, iskolákkal
  • Képzési tervek, követelmények készítése és a gyakorlatban történő megvalósítása
  • Vállalaton belüli fórumok és belső rendezvények szervezése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év training területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya