www.cvonline.hu
Training and Development Specialist (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 891160
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Német és angol nyelvű webináriumok moderációja
  • Webináriumok vezetése és moderációja
  • Q & A menedzsmentje webináriumok alatt
  • Thobinar-ok time menedzsmentje
  • Broadcastok (WebEx, Vision & Sound) műszaki beállítása és elkészítése
  • Technikai támogatási funkciók kollégák részére és exportálás a broadcast csapatban
  • Broadcast-ok műszaki tulajdonjoga
  • Minden lényeges broadcasting adat dokumentálása és monitorozása
  • Élő Felvételek / Videók német és angol nyelven való készítése
  • Felvételek szerkesztése, vágása
  • A bemutatott slide-ok vízionális testreszabása
  • Videók készítése Camtasia Studio segítéségével
  • Adatgyűjtés kezelése
  • PPT-bemutatók előkészítésének támogatása
  • PPT-sablonok elkészítése és adaptálása a különböző rendezvényekre és előadásokra
  • PPT-diák összehangolása
  • Szakértők támogatása a slide-ok elkészítésében kommunikációs plattformokhoz / Adminisztratív támogatási feladatokhoz / Felelősségekhez

Elvárások

  • Főiskolai végzettség
  • Aktív angol és német középfokú nyelvtudás
  • PPT, Excel ismerete Előny: XMind, Camtasia Studio, FileZilla
  • Készség különböző hangnemű témák meggyőző és azok lényegét pontosan tükröző megvitatására
  • Interperszonális, kommunikációs és szervezési készség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82422

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen