www.cvonline.hu

Trainee - Villamos hajtások - Kísérleti Motorgyártó Központ

Hirdetés azonosító: 774082
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi International Trainee Programban a résztvevő frissdiplomások a célként kitűzött munkakörükhöz szorosan illeszkedő, szakterületeket átfogó rotációs programban vesznek részt, így lehetőséget kapnak a vállalat egészén átívelő összefüggések és folyamatok megértésére. Az egyéves program során olyan tapasztalatra, tudásra és kapcsolati hálóra tesznek szert, melyek birtokában speciális tudást igénylő munkakörben tudják folytatni karrierjüket cégünknél. A programban lehetőség nyílik különböző képzéseken való részvételre, és egy három hónapos kiküldetésre a Volkswagen konszern valamely tagvállalatához. A programba felvételt nyerő kollégáknak határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk.

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig.

Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok fejlesztése iránt érdeklődő frissdiplomások jelentkezését várjuk.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Együttműködés motorkoncepciók kidolgozásában elektromotoros területen
  • Részvétel új termékek és gyártási folyamatok kialakításában
  • Szoros együttműködés az érintett szakértőkkel és szakterületekkel
  • Speciális tudásbázis kiépítése
  • A partnerterületek megismerése és hatékony nemzetközi kapcsolati háló kiépítése
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938