www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 774082
lejárt

Karrier az Audinál

Trainee - Villamos hajtások - Kísérleti Motorgyártó Központ

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi International Trainee Programban a résztvevő frissdiplomások a célként kitűzött munkakörükhöz szorosan illeszkedő, szakterületeket átfogó rotációs programban vesznek részt, így lehetőséget kapnak a vállalat egészén átívelő összefüggések és folyamatok megértésére. Az egyéves program során olyan tapasztalatra, tudásra és kapcsolati hálóra tesznek szert, melyek birtokában speciális tudást igénylő munkakörben tudják folytatni karrierjüket cégünknél. A programban lehetőség nyílik különböző képzéseken való részvételre, és egy három hónapos kiküldetésre a Volkswagen konszern valamely tagvállalatához. A programba felvételt nyerő kollégáknak határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk.

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig.

Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok fejlesztése iránt érdeklődő frissdiplomások jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Együttműködés motorkoncepciók kidolgozásában elektromotoros területen
  • Részvétel új termékek és gyártási folyamatok kialakításában
  • Szoros együttműködés az érintett szakértőkkel és szakterületekkel
  • Speciális tudásbázis kiépítése
  • A partnerterületek megismerése és hatékony nemzetközi kapcsolati háló kiépítése

Elvárások

  • Átlagon felüli eredménnyel befejezett felsőfokú tanulmányok villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon (legfeljebb 1 éves munkatapasztalattal)
  • Szakmai tapasztalat (pl. szakmai gyakorlat által) elsősorban motor- vagy járműgyártás, illetve autóvillamosság területén
  • Legalább középfokú németnyelv-tudás szóban és írásban, középfokú angolnyelv-tudás előny
  • Komplex, több szakterületet érintő ismeretek (tanulmányok vagy gyakorlati tapasztalat által)
  • Jó kommunikációs készség
  • Magasfokú szakmai elhivatottság és önállóság
  • Magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára
  • Szakmai elvárások:

  • Magasfeszültségű készülékek ismerete és / vagy
  • Elemek, akkumulátorok területén szerzett ismeretek és / vagy
  • Villamos forgóalkatrészek ismerete és / vagy
  • Can-Bus kommunikációs ismeretek előnyt jelentenek

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYTC4202

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 8938