www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 665620
lejárt

Karrier az Audinál

Trainee - Támogató mérnök a V6 Otto motorok üzemmenedzsment területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az üzemmenedzsment feladata, hogy kapcsolatot tartson a külső és belső üzleti partnerek között. Ez többek között az anyagáramlás és az összeszerelési technikák optimalizálását, valamint a termelés minőség- és környezetvédelmi szempontú szervezését is magában foglalja. Emellett felmerülnek területeket átfogó logisztikai és tervezési feladatok is. Az üzemmenedzsment feladata továbbá a fontosabb új projektek követése is, úgy a szegmensen belül, mint az egész vállalatnál.

Feladatok

Új kollégánk feladatai lesznek:

#Folyamatos együttműködés a partnerekkel: a gyártósori vezetőkkel, a karbantartással, a minőségbiztosítással, a kontrollinggal, a termeléstervezéssel és az IT-szakterülettel

#Motorok és motoralkatrészek önálló analizálása

#Részvétel az új termékek és alkatrészek bevezetésének folyamatában

#A motorgyártás folyamatának precíz és költséghatékonysági szempontok szerinti biztosítása

#A szükséges intézkedések bevezetése

#A folyamatos fejlesztés módszereinek alkalmazása

Elvárások

  • Sikeresen lezárt tanulmányok a következő területek valamelyikén: gépészet, elektrotechnika, mechatronika, műszaki menedzser, mérnöktanár
  • Felsőfokú/tárgyalóképes német nyelvtudás
  • A gyártási folyamatok ismerete, költség- és minőségtudat
  • Flexibilitás, analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Komplex témák átlátása az analízis során, és ezek érthető előadása
  • Jó kommunikációs készség
  • Magasfokú szakmai elhivatottság és önállóság
  • Magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYTC3469

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938