www.cvonline.hu

TRAINEE RECRUITMENT CONSULTANT

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.05.29.
Hirdetés azonosító: 761440
lejárt

A Hays Hungary a toborzás és kiválasztás területén globális piacvezető Hays Group tagja. Jelenleg Trainee Recruitment Consultant pozícióba keresünk tehetséges diákokat legalább heti 20 óra munkavégzéssel.

A fő feladatok:
Hirdetések írása
Adatbázisban történő keresés
A jelöltek telefonos előszűrése
Interjúk szervezése
Kapcsolattartás a jelöltekkel a kiválasztási folyamat során
Ad hoc projekt munkákban való részvétel
A Senior Tanácsadó támogatása

Elvárások:
Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokban való részvétel (aktív hallgatói jogviszony)
Folyékony angol nyelvtudás
Magabiztos MS Office használat
Csapatmunkára való készség
Határidők tartása, projekt szemlélet
Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt
Meggyőzőerő

A kiválasztott jelöltnek lehetősége lesz egy dinamikus csapatban, nemzetközi közegben tevékenykedni, tréningeken részt venni, és hosszú távú karriert építeni. Ha a hirdetés felkeltette a figyelmedet, kérlek küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése email címre.
Munkavégzés helye: Budapest