www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 757667
lejárt

Karrier az Audinál

Trainee - Elektromotor-fejlesztés - Kísérleti Motorgyártó Központ

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Trainee Programba felvételt nyerő kollégáknak határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk. A programban a résztvevő frissdiplomások a célként kitűzött munkakörükhöz szorosan illeszkedő, szakterületeket átfogó rotációs programban vesznek részt, így lehetőséget kapnak a vállalat egészén átívelő összefüggések és folyamatok megértésére. Az egyéves program során olyan tapasztalatra, tudásra és kapcsolati hálóra tesznek szert, melyek birtokában speciális tudást igénylő munkakörben tudják folytatni karrierjüket cégünknél. A programban lehetőség nyílik különböző képzéseken való részvételre, és egy három hónapos kiküldetésre a Volkswagen konszern valamely tagvállalatához.

Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, a motorfejlesztés iránt érdeklődő frissdiplomások jelentkezését várjuk.

Feladatok

A Kísérleti Motorgyártó Központ a belsőégésű motorok és a hozzájuk tartozó aggregátok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig.

Leendő új kollégánk feladatai lesznek:

# Együttműködés motorkoncepciók kidolgozásában

# Részvétel új termékek és gyártási folyamatok kialakításában

# Szoros együttműködés az érintett szakértőkkel és szakterületekkel

# Speciális tudásbázis kiépítése

# A partnerterületek megismerése és hatékony nemzetközi kapcsolati háló kiépítése

Elvárások

  • Átlagon felüli eredménnyel befejezett felsőfokú tanulmányok gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök vagy közlekedésmérnök szakon (legfeljebb 1 éves munkatapasztalattal)
  • Szakmai tapasztalat (pl. szakmai gyakorlat által) elsősorban motor- vagy járműgyártás, autóvillamosság, illetve könnyűszerkezetek építése területén
  • Felsőfokú / tárgyalóképes németnyelv-tudás szóban és írásban, középfokú angolnyelv-tudás előny
  • Komplex, több szakterületet érintő ismeretek (tanulmányok vagy gyakorlati tapasztalat által)
  • Jó kommunikációs készség
  • Magasfokú szakmai elhivatottság és önállóság
  • Magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYTC4078

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938