www.cvonline.hu
Trainee (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1047900
lejárt
FELADAT
  • Ellenőrzi és támogatja a megrendelési folyamatokat
  • Az T-Systems leányvállalatoktól érkező megrendeléseket, változás-kéréseket fogadja, a teljesítés helyére továbbítja, teljesítésükről gondoskodik, adminisztrálja azokat
  • A megrendelések teljesülése esetén előkészíti a partnerek felé a számlázást, támogatja a folyamatot a szerződő és a támogató LBU-k (Local Business Units) között
  • Folyamatosan tájékoztatja a megbízót a megrendelés teljesítésének státuszáról, valamint a felmerülő nehézségek megoldásának lépéseiről. Regisztrálja a beszerzéssel kapcsolatos panaszokat
  • Reportok készítése
PROFIL
  • Legalább folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Precizitás
  • Kitartás
  • Rendszerszemlélet
  • Problémamegoldó-képesség
  • Csapatszellem
  • Nemzetközi verbális és írott kommunikációs készségek
  • Microsoft Excel, Word

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Nemzetközi munkatapasztalat
  • Hálózatos és informatikai ismeretek
  • Az alábbi ismeretek előnyt jelentenek
  • WAN hálózatok
  • SAP
  • ITIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET fejlesztő (Debrecen)

PBS International Kft.

Megye:   Hajdú-Bihar megye ...
Hajdú-Bihar

Rendszerfejlesztő

Ország:   Magyarország (+36...
Magyarország

Üzleti Elemző

NI Hungary Kft.

Főbb feladatok és hatáskör Az NI globális Jog...
Debrecen