www.cvonline.hu
Train Language (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 709915
lejárt
FELADAT

Feladatok

Állást keresel, de van még mit csiszolni a német   tudásodon?
  Ha tanultál németül, és érdekel az informatika világa, akkor vegyél részt az   IT Services Hungary „Train Language” elnevezésű idegen nyelvi képzésén,   amelyet a debreceni telephelyünkön indítunk.

A képzésen tanuló hallgatók emelt szintű idegen   nyelvi ismereteket szerezhetnek és – sikeres vizsgát és felvételi interjút   követően – valós karrierlehetőség vár rájuk vállalatunk debreceni szolgáltató   központjában!
  TRAIN LANGUAGE kurzus egy gyakorlatorientált nyelvi képzési program, amely   nem informatikai végzettségű, alapvető német nyelvi ismeretekkel rendelkező   érettségizetteket és diplomásokat készít fel az IT Services Hungary Kft.   debreceni szolgáltató központjában történő munkavégzésre.
  A képzésre azok a jelentkezők nyernek felvételt, akik a jelentkezési   feltételeknek megfelelnek, illetve az előzetes interjúkon kiválasztásra   kerülnek. A képzés a felvételt nyert jelentkezők számára díjmentes.
  A képzés időtartama alatt az eredményesség érdekében az elméleti és   gyakorlati ismeretek elsajátítását teszteken mérjük, illetve a kurzus végén a   résztvevők írásbeli vizsgán és szóbeli szakmai interjún vesznek részt. A   végzés után – sikeres vizsgát és felvételi interjút követően – valós   karrierlehetőség vár az IT Services Hungary-nél!

Elvárások

  •   A NÉMET   nyelv középfokú ismerete (kommunikációképes)
  •   Felhasználói   szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79364

PROFIL