www.cvonline.hu

Trade marketing menedzser

  • A hirdetés 1241 napja lejárt

Piacvezető nemzetközi kereskedelmi cég keres fiatalos, dinamikus csapatába tapasztalt trade marketing menedzsert.

Elvárások:

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 3-4 év trade marketing tapasztalat, Consumer Healthcare vagy FMCG cégnél
  • Üzleti tervezésben és project menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Képesség a partnerek és a vásárlók igényeinek felmérésére és felismerésére
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban magyarul és angolul egyaránt
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) ismerete
  • Jó analitikus képesség
  • Rugalmasság, alkalmazkodás a változó munkakörnyezethez
  • Jó csapatszellem
  • Képes együtt dolgozni a vállalat más területeivel (kereskedelem, marketing, pénzügy stb.)
  • Képes az önálló munkavégzésre, és a határidők tartására

Előnyök:

  • Patikai környezet alapos ismerete
  • OTC és étrend-kiegészítő piac ismerete

A leendő munkatárs feladatai következők lesznek:

  • A vállalat trade marketing tevékenységének éves tervezése
  • Javaslat a vállalati trade marketing politika kialakítására
  • Trade marketing akciók szervezése és lebonyolítása a partnereknél
  • Trade marketing anyagok készítése és kiviteleztetése
  • A konkurencia trade marketing aktivitásának monitorozása és elemzése
  • Rendszeres jelentések készítése a trade marketing területtel kapcsolatban a vállalat többi egysége felé

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatás (vállalati gépkocsi, laptop, mobiltelefon, cafeteria)
  • Stabil, megbízható nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest központtal országos hatáskörrel

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő