www.cvonline.hu

Trade marketing asszisztens

  • A hirdetés 744 napja lejárt

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat a következő munkakörbe:

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • Kereskedelmi osztály munkájának támogatása
  • Trade Marketing projektek irányítása
  • Promóciók tervezése, kivitelezése
  • Kereskedelmi akciók lebonyolítása
  • Riportok, elemzések, értékelések készítése
  • Kereskedelmi rendezvények szervezése
  • Ad-hoc feladatok ellátása

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • középfokú végzettség
  • legalább két éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • elhivatottság, rátermettség, határozottság, konfliktuskezelés, precizitás
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • magasszintű számítógépes ismeretek
  • megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye:

  •       Budaörs

A jelentkezés módja:

A pozícióra való jelentkezéshez, kérjük, juttassa el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az Ön által elvárt bruttó fizetési igény megjelölésével 2015. november 30-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol