www.cvonline.hu
TPM-WCM szakértő (Referenciaszám: PJ4019)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.30.
Hirdetés azonosító: 988738
lejárt

Veszprém megyei élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

WCM szakértő

Feladatok:
A WCM (World Class Manufacturing) program irányítása
- A WCM hatékony, és eredményes működésének biztosítása
- A WCM terv fejlesztése, nyomon követése, a gyártási stratégi
ának megfelelően
- A gyártási teljesítmény hatékonyságának növelése
Riportálás a menedzsement részére
WCM-mel kapcsolatos ismeretek átadása, kollégák fejlesztése

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 3 éves gyártásban szerzett tapasztalat (előny: FMCG, illetve autóipar)
- Tapasztalat WCM, TPM, LEAN, Six Sigma módszertanok valamelyikében
Magabiztos angol nyelvtudás
- Együttműködő készség, jó kommunikációs készség
- Jó analitikus és probléma megoldó képesség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális környezet

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.