www.cvonline.hu

TPM koordinátor

  • A hirdetés 667 napja lejárt

FŐ FELADATOK:

  • A TPM folyamatos és fenntartható fejlesztési szemlélet építése a logisztikai szervezetben
  • Logisztikai stratégia és az éves prioritások megvalósításának támogatása
  • A logisztikai folyamatok szisztematikus működtetése és fenntartható fejlesztése érdekében végzett tevékenységek tervezésében és megvalósításában való aktív részvétel, kezdeményezés, koordináció, teljes körű támogatás
  • Logisztikai szervezet elemző és fejlesztő módszertani képzése, alkalmazás során támogatása
  • Együttműködés a gyárak TPM koordinátoraival, közös rendszerek és megoldások fejlesztése
  • Fenntartó és fejlesztő munkák során a támogató auditok szervezése és végrehajtása, auditorok képzése
ELVÁRÁSOK:

Szakmai terület:

Műszaki és/vagy közgazdasági végzettség

Képzettség szintje:

BSC vagy MSC

Szakmai tapasztalat:

2 éves munkatapasztalat logisztikai vagy termelő környezetben

Számítógépes ismeretek:

Megbízható Excel, Access, Microsoft eszközök

Nyelvismeret:

Megbízható angol nyelvtudás írásban és szóban

Egyéb:

LEAN szemlélet

Személyiségjegyek:

Kiváló interperszonális és kommunikációs készség
Erős csapatösszetartó képesség, csapatban való működés készsége
Proaktivitás

ELŐNYT JELENT:

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret

Az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol