www.cvonline.hu

TPM koordinátor

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.08.
Hirdetés azonosító: 995588

Multinacionális, FMCGterületen tevékenykedő partnerünk részére keresünk új kollégát TPM koordinátor munkakörbe. Várjuk a hasonló tapasztalattal rendelkező szakemberek jelentkezését!

Feladatok:

- A Total Production Management pilléreinek megfelelő alkalmazása a termelést érintő minden aspektusban
- A termelési mutatók folyamatos figyelése, a TPM alkalmazásának továbbfejlesztése tekintetében
- A megfelelő feltételek megteremtése a TPM tervezet végrehajtásához
- Belső auditok szervezése és végrehajtása a TPM rendszer bevezetése, működtetése során

Elvárások:

- Felsőfokú élelmiszer mérnöki végzettség
- Minimum két éves termelésben szerzett tapasztalat
- Erős TPM ismeretek
- Microsoft Office programok ismerete és használata
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján