www.cvonline.hu

TPM koordinátor

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.08.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális, FMCGterületen tevékenykedő partnerünk részére keresünk új kollégát TPM koordinátor munkakörbe. Várjuk a hasonló tapasztalattal rendelkező szakemberek jelentkezését!

Feladatok:

- A Total Production Management pilléreinek megfelelő alkalmazása a termelést érintő minden aspektusban
- A termelési mutatók folyamatos figyelése, a TPM alkalmazásának továbbfejlesztése tekintetében
- A megfelelő feltételek megteremtése a TPM tervezet végrehajtásához
- Belső auditok szervezése és végrehajtása a TPM rendszer bevezetése, működtetése során

Elvárások:

- Felsőfokú élelmiszer mérnöki végzettség
- Minimum két éves termelésben szerzett tapasztalat
- Erős TPM ismeretek
- Microsoft Office programok ismerete és használata
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -