www.cvonline.hu

TPM koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.19.
Hirdetés azonosító: 965122

Nagy múltú, nemzetközileg elismert, autóipari szektorban tevékenykedő multinacionális partnerünk egri gyártóegységébe keresünk tapasztalattal rendelkező TPM kooridnátor kollégát karbantartási területre, ahol kihívásokkal teli feladatok várják.

Feladatok:

- Vállalati szintű TPM bevezetéséhez szükséges tevékenység tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel, teljes körű koordináció
- Karbantartási és operátori csapattal való együttműködés, a megelőző karbantartási feladatok hatékonyságának folyamatos javítása
- A technikai rendelkezésre állások és a tervezett karbantartási tevékenységek megvalósulásának nyomon követése
- A berendezések kezeléséhez kapcsolódó folyamatokra képezni a területért felelős kollégákat
- Részvétel a TPM folyamatos fejlesztési szemléletét támogatandó és megvalósítandó adatgyűjtési és elemzési tevékenységekben
- A TPM megvalósítása során részvétel az ellenőrzésben, auditok szervezésében és végrehajtásában
- Feladatkörében a karbantartás vezető a közvetlen felettes

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
- Termelési és/vagy karbantartási területen szerzett minimum egy éves tapasztalat;
- TPM módszertan ismerete
- Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
- Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség;
- Projektmanagement gyakorlat;
- Képesség az önálló és felelősségteljes munkavégzésre
- Nagyfokú terhelhetőség és magabiztosság
- MS-Office és SAP alapos ismerete

Amit kínálunk:

- Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
- Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot;
- Fiatalos, lendületes csapat
- Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást;
- Étkezési támogatást;
- Különböző sportolási lehetőségeket;
- Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a