www.cvonline.hu

TPM Koordinátor

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.07.25.
Hirdetés azonosító: 922075

Multinacionális FMCG partnerünk soproni telephelyére keresünk TPM Koordinátor munkatársat.

Feladatok:

• A logisztika folyamatos és fenntartható fejlesztése érdekében végzett tevékenység tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel, kezdeményezés, koordináció, teljeskörű módszertani
támogatás (Total Productive Management).
• A TPM szemlélet erősítése, dolgozói bevonás támogatása a logisztikai szervezetben
• TPM kiterjesztési terv sikeres megvalósításához szükséges feltételek biztosítása
• A logisztikai működés fenntartás során részvétel az ellenőrzésekben, auditok szervezése és végrehajtása
• Fejlesztő csapatok felkészítése, módszertani képzése és támogatása
• Együttműködés más vállalati területek fejlesztő pilléreivel és a régiós módszertani
szervezetekkel

Elvárások:

• Műszaki és/vagy közgazdasági végzettség (Min. követelmény BSc)
• 2 éves munkatapasztalat termelési - logisztikai környezetben
• TPM módszertan ismerete
• Microsoft eszközök magabiztos használata
• Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
Kiváló interperszonális és kommunikációs készség
• Erős csapatösszetartó képesség, csapatban való működés készsége
• Proaktivitás

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatások
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Nemzetközi nagyvállalati környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a