www.cvonline.hu

Tőzsdei üzletkötő

  • A hirdetés 1099 napja lejárt

Cégünk egy banki háttérrel rendelkező, a Budapesti Értéktőzsdén az egyik legnagyobb forgalommal bíró brókercég eddigi egyetlen, exkluzív partnere

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • külföldi és belföldi tőzsdei ügyletek megkötése
  • új ügyfelek akvirálása és számlák megnyitása
  • új és meglévő ügyfelek kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pénzügyi előny) vagy minimum érettségi
  • pénzügyi cégnél szerzett min. 1 év tapasztalat
  • meglévő ügyfélkapcsolatok
  • nagy munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • tőzsdei kereskedésben brókercégnél vagy privát banki szolgáltatásokban szerzett tapasztalat
  • nyelvtudás (német, flamand)

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő alapbér, teljesítmény arányos jutalék
  • tanulás és karrierlehetőség
  • szükség esetén Tőzsdei Szakvizsga letételének támogatása

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő